SSG101M1CBK-0605
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
SSG101M1CBK-0605
JLCPCB Part #
C311658
Package
Plugin,D6.3xL5mm
Description
1000hrs@105℃ 100uF 16V 2.5mm 5mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS