VE-101M1CTR-0806
MFR.Part #
VE-101M1CTR-0806
JLCPCB Part #
C134724
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 16V 2000hrs@85℃ 6.5mm 8mm ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS