VZH471M1KTR-1816
MFR.Part #
VZH471M1KTR-1816
JLCPCB Part #
C249936
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-45℃~+105℃ 16.5mm 18mm 470uF 5000hrs@105℃ 80V ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS