RZW101M2ABK-1020
MFR.Part #
RZW101M2ABK-1020
JLCPCB Part #
C134671
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
100V 100uF 10mm 20mm 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS