OVG181M1CTR-0606
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
OVG181M1CTR-0606
JLCPCB Part #
C5266043
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 15000hrs@105℃ 16V 180uF 22mΩ@300kHz 3.3A@100kHz 5.8mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS