OVZ470M1ETR-0606
MFR.Part #
OVZ470M1ETR-0606
JLCPCB Part #
C2920657
Package
SMD,D6.3xL5.9mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 47uF 5.9mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS