VES2R2M1VTR-0405
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VES2R2M1VTR-0405
JLCPCB Part #
C249706
Package
SMD,D4xL5.3mm
Description
-45℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.2uF 35V 4mm 5.3mm ±20% SMD,D4xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS