VUA720M1VTR-0607
MFR.Part #
VUA720M1VTR-0607
JLCPCB Part #
C3029674
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-45℃~+125℃ 35V 6.3mm 7.7mm 72uF ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS