RZW681M1JBK-1340
MFR.Part #
RZW681M1JBK-1340
JLCPCB Part #
C2902815
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 40mm 63V 680uF ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS