OCV-100M1ETR-0606
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
OCV-100M1ETR-0606
JLCPCB Part #
C176699
Package
SMD,D6.3xL5.9mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 5.9mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS