VEJ331M1ATR-0810
MFR.Part #
VEJ331M1ATR-0810
JLCPCB Part #
C249644
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10V 10mm 2000hrs@105℃ 330uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS