RGA102MOJBK-0811
MFR.Part #
RGA102MOJBK-0811
JLCPCB Part #
C311644
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
1000uF 11.5mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS