RXK330M1VBK-0511
MFR.Part #
RXK330M1VBK-0511
JLCPCB Part #
C7442676
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 33uF 35V 5mm ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS