VES221M1CTT-0607
MFR.Part #
VES221M1CTT-0607
JLCPCB Part #
C2902799
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 220uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS