RGA222M1ECC-1320G
MFR.Part #
RGA222M1ECC-1320G
JLCPCB Part #
C881933
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 20mm 2200uF 25V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS