VZH331M0JTR-0810
MFR.Part #
VZH331M0JTR-0810
JLCPCB Part #
C249902
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 330uF 5000hrs@105℃ 6.3V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS