RGA221M1EBK-0811G
MFR.Part #
RGA221M1EBK-0811G
JLCPCB Part #
C384631
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 25V 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS