VEJ102M1CTR-1313
MFR.Part #
VEJ102M1CTR-1313
JLCPCB Part #
C129464
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-45℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 13.5mm 16V 2000hrs@105℃ ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS