RZW331M2ABK-1625R
MFR.Part #
RZW331M2ABK-1625R
JLCPCB Part #
C134690
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
100V 16mm 25mm 330uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS