HBV270M1VTR-0606
MFR.Part #
HBV270M1VTR-0606
JLCPCB Part #
C3031579
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 27uF 35V 5.8mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS