VEJ220M2ATR-0810
MFR.Part #
VEJ220M2ATR-0810
JLCPCB Part #
C249610
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 100V 10mm 2000hrs@105℃ 22uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS