RGA100M2HSA-1320G
MFR.Part #
RGA100M2HSA-1320G
JLCPCB Part #
C688957
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 13mm 2000hrs@105℃ 20mm 500V 5mm ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS