LSG222M2C--A3545
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
LSG222M2C--A3545
JLCPCB Part #
C134900
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 2000hrs@105℃ 2200uF 35mm 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS