OVZ221M1ETR-1010
MFR.Part #
OVZ221M1ETR-1010
JLCPCB Part #
C311624
Package
SMD,D10xL9.9mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25V 3.8A@100kHz 9.9mm ±20% SMD,D10xL9.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS