VZH101M1HTR-1010
MFR.Part #
VZH101M1HTR-1010
JLCPCB Part #
C134808
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 100uF 10mm 10mm 5000hrs@105℃ 50V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS