OCR151M1VBK-1012
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
OCR151M1VBK-1012
JLCPCB Part #
C176663
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mm 150uF 2.7A@100kHz 2000hrs@105℃ 35V 5mm ±20% 插件,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS