VE-100M2ATR-0607
MFR.Part #
VE-100M2ATR-0607
JLCPCB Part #
C249457
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10uF 2000hrs@85℃ 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS