VZT221M0JTR-0506
MFR.Part #
VZT221M0JTR-0506
JLCPCB Part #
C7442685
Package
SMD,D5xL5.8mm
Description
220uF 5.8mm 5mm 6.3V ±20% SMD,D5xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS