LS-472M2D--A4070
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
LS-472M2D--A4070
JLCPCB Part #
C134888
Package
Plugin,D40xL70mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 200V 40mm 4700uF 70mm ±20% 插件,D40xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS