MAL209625152E3
MFR.Part #
MAL209625152E3
JLCPCB Part #
C1614880
Package
Plugin,D40xL70mm
Description
-40℃~+85℃ 141mΩ@100Hz 1500uF 22.5mm 350V 40mm 5000hrs@85℃ 6.2A@100Hz 70mm ±20% 插件,D40xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS