VZH471M1ETR-1010L
MFR.Part #
VZH471M1ETR-1010L
JLCPCB Part #
C266042
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 10mm 25V 470uF 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS