MAL209526102E3
MFR.Part #
MAL209526102E3
JLCPCB Part #
C3724353
Package
Plugin,D40xL70mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 1000uF 22.5mm 400V 40mm 5.2A@100Hz 7mm ±20% 插件,D40xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS