ALC10C102EJ450
MFR.Part #
ALC10C102EJ450
JLCPCB Part #
C1590256
Package
Plugin,D40xL70mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 18000hrs@85℃ 22.5mm 4.42A@100Hz 40mm 450V 70mm 93mΩ ±20% 插件,D40xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS