LSK471M2HL3A4045
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
LSK471M2HL3A4045
JLCPCB Part #
C311682
Package
Plugin,D40xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 40mm 45mm 470uF 5000hrs@105℃ 500V ±20% 插件,D40xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS