MAL205147153E3
MFR.Part #
MAL205147153E3
JLCPCB Part #
C1613653
Package
Plugin,D40xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 15000uF 20mm 40V 40mm 45mm 5.6A@100Hz 50mΩ@100Hz ±20% 插件,D40xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS