VEJ471M0JTR-0810
MFR.Part #
VEJ471M0JTR-0810
JLCPCB Part #
C249669
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 470uF 6.3V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS