RZW101M1VBK-0811
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RZW101M1VBK-0811
JLCPCB Part #
C134670
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
100uF 11.5mm 3.5mm 35V 6000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS