HBW220M1JTR-0608
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
HBW220M1JTR-0608
JLCPCB Part #
C3031614
Package
SMD,6.3x7.7mm
Description
-55℃~+125℃ 22uF 4000hrs@125℃ 6.3mm 63V 7.7mm ±20% SMD,6.3x7.7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS