ALF20G331EE550
MFR.Part #
ALF20G331EE550
JLCPCB Part #
C1613488
Package
Plugin,D40xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 2.4A@100Hz 25mm 330uF 40mm 45mm 550V 920mΩ ±20% 插件,D40xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS