LSK471M2D--A2535
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
LSK471M2D--A2535
JLCPCB Part #
C316464
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.15A@120Hz 10mm 200V 25mm 35mm 423mΩ@120Hz 470uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS