B43508B2687M002
MFR.Part #
B43508B2687M002
JLCPCB Part #
C1606961
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.68A@100Hz 10mm 200V 230mΩ 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 680uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS