LKG1E103MESAAK
MFR.Part #
LKG1E103MESAAK
JLCPCB Part #
C1664757
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 2.5A@120Hz 25V 25mm 35mm ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS