SMS0630-100MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SMS0630-100MT
JLCPCB Part #
C5127343
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
10uH 4.5A 5.5A 68mΩ Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS