SDRS1265-150NT
MFR.Part #
SDRS1265-150NT
JLCPCB Part #
C19267800
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15uH 23mΩ 4.2A 4.4A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS