SCM1211-801T
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SCM1211-801T
JLCPCB Part #
C19704404
Package
SMD-4P,12x10.8mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 2 800Ω@100MHz 8A 8mΩ SMD-4P,12x10.8mm Common Mode Filters ROHS