SDRS7045-330NT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SDRS7045-330NT
JLCPCB Part #
C19267857
Package
SMD,7x7mm
Description
1.09A 33uH 820mA 96mΩ ±30% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS