SDRH104R-101MT
MFR.Part #
SDRH104R-101MT
JLCPCB Part #
C5127284
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.42A 1.66A 100uH 304mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS