SNR3012-22OMT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SNR3012-22OMT
JLCPCB Part #
C5127355
Package
SMD,3x3mm
Description
22uH 420mA 470mA 839mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS