TCQU336M035R0070E
MFR.Part #
TCQU336M035R0070E
JLCPCB Part #
C6552079
Package
2924
Description
-55℃~+125℃ 33uF 35V 70mΩ@100kHz ±20% 2924 Tantalum Capacitors ROHS