TCQU476M035R0070E
MFR.Part #
TCQU476M035R0070E
JLCPCB Part #
C2158478
Package
2924
Description
-55℃~+125℃ 35V 47uF 70mΩ@100kHz ±20% 2924 Tantalum Capacitors ROHS